Skip to Main Contents

Yamaha Motor Revs Your Heart

Endüstriyel Robotlar

Search

Lineer konveyör modülleri LCM100

Yeni nesil LCM100 lineer konveyör, bant konveyör ve makaralı konveyörlerin yerini alıyor.

MENU

Lineer Konveyör Modülü LCM, modül yapısına ve lineer motorla yüksek hızlı doğrudan tahrike sahip bir taşıma sistemidir. Prosesler arasında, ek değer sağlayan, genel amaca yönelik taşıma sistemleri oluşturmanıza yardımcı olur. Yüksek hız, yüksek doğruluk, bir noktadan diğerine yüksek hızda hareket, sürgüler üzerinde montaj ve sürgüleri ters yönde hareket ettirme özelliklerine sahip Lineer Konveyör Modülü LCM yüksek iş hacmi sağlar.

“Akış” modundan “hareket” moduna geçin. Üretim hattınızı hızlandırın ve gelirinizi artırın.

Özellik

01Çıkarılabilir modüller hat yerleşiminin kolayca değiştirilmesini sağlar

Yalnızca gerekli olan modülleri bağlayarak ihtiyacınız olduğunda aktarım hatları oluşturun. Yeni hat konfigürasyonları ve değişiklikleri de kolayca başlatılabilir. Ayrıca, kısaltılmış hatlardan ekstra modüller, başkaları için yeniden kullanılabilir veya bakım için saklanabilir.

Lineer konveyör

02Servo kontrolü, sorunsuz ve hızlı, çarpışmasız durma ve hareket sağlar.

LCM100 modülü sistemi, iş parçalarının nazikçe yavaşlamasını sağlayan ve durduruculara çarparak hat dışına çıkmasını veya hasar görmesini önleyen servo kontrolünü kullanır. Bu sayede servolar, iş parçası hareketlerinin yüksek hızda devam edebilmesini sağlar.

03Yerden tasarruf sağlayan konfigüre edilebilir üretim hatları

LCM100 çift yönlüdür ve yüksek hızlarda ileri ve geri serbestçe hareket edebilir. Bu da, aynı prosesleri kullanan işlemleri sorunsuz hale getirerek maliyetten tasarruf etmeyi ve aktarım hatlarının küçülmesini sağlar. Yalnızca tam olarak belirlenen konumlarda hızlanma, yavaşlama, hız değiştirme ve durma özelliğine sahip olmayıp aynı zamanda, belirli sürgüleri ters yönde hareket ettirme özelliğine sahiptir. Böylece, hat işlemlerini tasarlamada daha fazla esneklik sağlar.

04Hat çalışmasında iş istasyonları arasında etkili aktarım

● İşler kademeli hareketlerle taşınabilir.
● Taşıma süresi, tekrarlanan proseslerde kademeli hareket sağlayarak ve prosesler arasında yüksek hızda hareket sağlayarak kısaltılabilir.

05İş parçalarının hattan alınmasına artık gerek yok

● Kısalan çalışma süresi ve azalan çalışma alanı maliyetten tasarruf sağlar.

Hansemannstrasse 12, 41468 Neuss, Alemania

Telephone : +49 2131 20 13 520 /
Email : info-ymeim@yamaha-motor.de
Web: http://www.yamaha-motor-im.eu/

Back to
Top