Skip to Main Contents

Yamaha Motor Revs Your Heart

Endüstriyel Robotlar

Tek eksenli robotlar FLIP-X

FLIP-X serisi, çok çeşitli uygulamalar için 6 tipte ve 29 çeşitte birçok model içerir.

MENU

AC servo motor, taban, bilyalı vida, bant ve lineer kılavuzdan oluşan bir elektrikli aktüatör. Bu elektrikli aktüatör, montaj ve inceleme gibi çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilen genel amaçlı bir robottur.
Elektrikli aktüatör, yüksek rijiditeye sahip bilyalı vida ve kılavuz ile pozisyon dedektörü için mükemmel ortam direncine sahip bir çözücü kullanır. Dolayısıyla uzun kullanım ömrüne sahiptir.
Bu da, müşterinin bakım kontrol masraflarını azaltmasına katkıda bulunur.

Özellik

01Zorlu ortamlar için geliştirilmiş bir çözücü

Motor pozisyonlarının algılanması için, toz partikülleri veya yağ buharının bulunduğu zorlu koşullarda dahi pozisyonların sürekli olarak algılanmasını sağlayan, oldukça güvenilir bir çözücü kullanılır. Çözünürlük performansı söz konusu olduğunda çözücü, 20.480 darbe/devir değerinde inanılmaz bir çözünürlük sağlar.

02Dört sıra dairesel yiv içeren iki noktalı temas kılavuzları, büyük moment yükleriyle başa çıkmanıza yardımcı olur

Dört sıra dairesel yiv içeren iki noktalı temas kılavuzları, diferansiyel kaymasının daha az olmasını sağlar. Bilyada görülen diferansiyel kayma, iki sıra Gotik kemer tipi yivlere sahip dört noktalı temas kılavuzlarına kıyasla daha düşüktür. Bu da, büyük moment yükleri veya düşük kurulum yüzeyi doğruluğu söz konusu olduğunda dahi mükemmel yuvarlama hareketleri sağlanacağı anlamına gelir. Olağan dışı aşınmadan kaynaklı olanlar gibi arızalar da çok daha az sıklıkta görülür.

03Her model için özelleştirme imkanı mevcuttur

Herhangi bir modelimiz için (çift sürgüler, geniş sürgüler vb.) özel siparişler vermek istiyorsanız lütfen bir satış temsilcisine danışın.

04Uzun kullanım ömrü, bakım ve idare masraflarından tasarruf etmeniz anlamına gelir

Oldukça yüksek rijiditeye sahip bilyalı vidalarımız ve kılavuzlarımız, bakım ve idare masraflarından tasarruf etmenize son derece yardımcı olur. Belirli bir ürünün belirli koşullar altında kullanım ömrünün ne kadar olabileceğine dair bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.

Hansemannstrasse 12, 41468 Neuss, Alemania

Telephone : +49 2131 20 13 520 /
Email : info-ymeim@yamaha-motor.de
Web: http://www.yamaha-motor-im.eu/

Back to
Top